fotografia noworodkowa dziecięca słupsk

OFERTA - FOTOGRAF SŁUPSK

Home / Oferta
sesja brzuszkowa słupsk

sesja ciążowa


„Sesje brzuszkowe” umożliwiają nam zatrzymanie tego pięknego czasu jakim jest czas  oczekiwania na nasze Maleństwo. Warto uwiecznić pięknie zaokrąglony brzuszek i piękno kobiety w stanie błogosławionym. W sesji może uczestniczyć tata jak i starsze rodzeństwo. Sesję ciążową wykonuję zarówno w studio, w plenerze jak i w domu. Atmosfera domowa stwarza doskonałe warunki do reportażu rodzinnego, który będzie cudowną pamiątką. Może to być również sesja łączona.

Najlepiej przygotować sobie kilka zestawów ubrań a jeżeli będzie towarzyszył Wam partner to fajnie by było jak Wasze zestawy ubrań były dobrane kolorystycznie. Czas trwania sesji to ok 2-3 godzin , w zależności od miejsca w którym wykonywania jest sesja. Szczegóły sesji ustalane są wcześniej abym mogła spełnić Wasze oczekiwania.


sesja noworodkowa słupsk

sesja noworodkowa


Wyjątkowa sesja noworodkowa będzie w przyszłości pięknym wspomnieniem zarówno dla rodziców jak i dla samej pociechy. Warto pamiętać, że taką sesję wykonać najlepiej między 2 a 3 tygodniem życia, dlatego jej wykonanie najlepiej zaplanować jeszcze przed narodzinami.

W ramach pakietu sesji noworodkowej oferuję dwa typy sesji, które uwiecznią ten magiczny moment. Pierwszy typ to sesja „pozowana” wykonywana w studio lub w plenerze z wykorzystaniem różnego rodzaju dodatków: kocyki, opaski czy czapeczki. Sesja ta trwa nawet do 4 godzin, gdyż ważne jest aby w pełni bezpieczeństwa i komforcie uwiecznić małego Modela w jak najpiękniejszych ujęciach. Głęboki sen i pozy płodowe umożliwiają na piękne ułożenia Maluszka, jednakże przy zachowaniu szczególnego bezpieczeństwa, które w mojej pracy jest sprawą priorytetową.
Drugi typ to sesja tzw „lifestyle”, która wykonywana jest w Waszym domu. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla „starszych” noworodków oraz tych, które mniej śpią w ciągu dnia;) Jest to również dobre rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą uwiecznić piękne emocje i prawdziwe interakcje Maluszka ze swoimi rodzicami. Zazwyczaj sesja trwa od 2 do 3 godzin.

Czy jest to sesja wykonywana w studio czy w domu ważne jest odpowiednie przygotowanie do sesji. Dziecko powinno być nakarmione a pomieszczenie w którym będą wykonywane zdjęcia z odpowiednią temperaturą.
Warto pamiętać o odpowiednim doborze stroju  zarówno rodziców jak i niemowlaka (w przypadku sesji domowej). Ubrania powinny być jednokolorowe, najlepiej bez napisów czy różnych postaci;) Kolory powinny być jak najbardziej naturalne i klasyczne.


sesja niemowlęca dziecięca słupsk

sesja niemowlęca / dziecięca


Idealnym momentem na sesję niemowlęcą jest okres około 6-8 miesiąca – kiedy to maluch opanował sztukę siedzenia. Możną także uwiecznić wcześniejsze momenty życia ale warto aby maluch potrafił leżąc na brzuszku już unosić główkę. Na sesję należy sobie zarezerwować około 2-3 godzin. Czas ten może być krótszy lub dłuższy, w zależności od współpracy z małymi modelami.

Dzieci zmieniają się z dnia na dzień, dlatego warto uchwycić  grymas czy uśmiech na twarzy naszego dziecka. Rozwój dziecka w tym okresie umożliwia mi zachowanie na fotografii pięknych chwil, jak pierwszy uśmiech czy w późniejszym okresie pierwsze kroki Maleństwa. Jeżeli warunki pogodowe na to pozwalają sesję niemowlęcą i dziecięcą można  wykonać w plenerze. Szczegóły sesji są wcześniej omawiane z rodzicami.


sesja plenerowa słupsk

sesja plenerowa


Bardzo lubię zabierać swoich modeli w piękne zakątki, gdzie powstają cudowne ujęcia. Pełna swoboda sprawiają, że zdjęcia te stają się wyjątkowe i magiczne.  Plener jest naturalny, raczej wystrzegam się dodatkowych rekwizytów. Jak już wprowadzane są rekwizyty to wedle zasady im mniej tym lepiej;) Zbyt duża ilość rekwizytów wprowadza sztuczność, której bardzo nie lubię.

Każda pora roku kryję w sobie coś pięknego co warto wykorzystać przy tworzeniu fotografii. Zarówno piękna śnieżna zima jak i słoneczna wiosna są idealne do niezwykłych ujęć. Jedynym ograniczeniem jest deszcz. W słoneczne dni najlepiej wybrać się popołudniową porą , kiedy słońce jest już niżej i nie świeci tak intensywnie. Najlepiej w czasie tzw. złotej godziny, tuż przed zachodem słońca;) Zdjęcia wykonywane są w pięknych zakątkach zaproponowanych przeze mnie, jak również w miejscu, które lubicie Wy lub do którego macie sentyment.


sesja brzuszkowa słupsk

sesja okolicznościowa


Sesja okolicznościowa to sesja wykonywana w ramach ważnego dla Was wydarzenia. Profesjonalna sesja pozwoli zachować te ważne chwile w wyjątkowy sposób i sprawić świetny prezent gościom.

Może to być sesja w studio bądź sesja w formie reportażu obejmująca  np. w przypadku Chrzcin przygotowania do uroczystości w domu, ceremonię w kościele, przyjęcie oraz sesję plenerową z rodziną i Rodzicami Chrzestnymi. Może być to również sesja łączona obejmująca zdjęcia w studio oraz zdjęcia plenerowe.


sesja brzuszkowa słupsk

sesja na prezent


Czasami brakuje nam pomysłu na sprawienie naszym bliskim oryginalnego prezentu. Jest wiele okazji, na które podarowanie sesji fotograficznej będzie bezcenną pamiątką i miłym wspomnieniem na całe życie: narodziny dziecka, chrzciny, roczek, I Komunia Św., Dzień Babci i Dziadka….:) Na każdą z tych okazji posiadam ręcznie wykonane zaproszenia, które możecie wręczyć bliskiej Wam Osobie z osobistą dedykacją.

Koszt takiej sesji uzalezniony jest od wybranego przez Was pakietu z mojej oferty (zakładka „CENNIK”). Wybrany przez Was pakiet, który chcecie wręczyć Bliskim, zawiera przygotowane na tę okazję spersonalizowane zaproszenie na sesję zdjęciową. Na odbiór zaproszenia umówimy się na terenie Słupska lub istnieje możliwość przesłania pocztą na wskazany adres. Sesję należy zrealizować w ciągu 3 miesięcy od daty wręczenia zaproszenia, a zapłatę za sesję prezentową w całości pobieram z góry. Wybieram najlepsze ujęcia, zgodnie z wykupionym pakietem. Szczegóły sesji z reguły omwiam bezpośrednio z obdarowaną osobą. Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają zaproszenia na sesję, zapraszam TUTAJ.